Фурмінатор для собак

Поява в будинку вихованця-важливий момент. Важливо приділяти тварині багато часу, підбирати гарне харчування і зрозуміло приділяти увагу шерсті улюбленця.

Довгошерсті породи собак вимагають спеціального догляду, щоб їх зовнішній вигляд був привабливим. Постійний догляд за шерстю дозволь вихованцеві не тільки виглядати чудовим, але і надасть можливість не допустити розвиток уражень на шкірі.

Одним з дуже комфортних пристроїв для догляду за шерстю явлвяется фурмінатор, який об’єднує в собі одночасно кілька інструментів – грабельки, гребінець і гребінець.

Для чого собакам необхідний фурмінатор

Власне створена професійними заводчиками і ветеринарами гребінець, дає можливість видалити відмерлі волоски, не викликаючи подразнень на шкірі. Шерсть після фурмінатора буде виглядає доглянутою, а по дому не будуть валятися шматки.

Гребінець-фурмінатор це інструмент, який складається з рукояті з лезами, що мають заточені зубчики вигнутої форми. Застосування фурмінатора дає можливість прибрати підшерстя, м’яко розділяючи сплутані шерстинки, витягаючи їх без висмикування.

Після довгого застосування, деякі зубці можуть ламатися, проте їх можна поміняти на нові. Якісні інструменти мають більш великий службовий термін.

Вибирають фурмінатор персонально для кожної породи собаки. Поверхня для роботи інструменту може бути від 3 до 15 см, що зручно для різної структури і густоти вовни.

В силу використання фурмінатора, можна домогтися:

  • зниження кількості розкиданих шматків вовни по дому в період сезонної линьки.
  • заощадити час і фінанси-послуги груммера можна відкласти, адже вичісувати шерсть значно простіше в побутових умовах;
  • видалення з’явилися ковтунів без болю і виникнення дискомфорту у тварини.

Експерти радять проводити прочісування шерсті фурмінатором як вихованцям з довгою шерстю, так і тваринам з короткою шерстю.

За принципом дії, фурмінатор нагадує масажну щітку, повільно ділить виділяється сальний секрет по шерсті, даючи їй блиск і доглянутість.

Як вибрати правильно фурмінатор для собак

Собак важливо і необхідно розчісувати регулярно. Застосовувати фурмінатор потрібно як для довгошерстих, так само і для короткошерстих собак. Кожен день застосовувати спеціалізовану щітку не потрібно, процедура може проводитися тільки пару раз протягом місяця.

Правила застосування фурмінатора такі:

  • Видалення великих ковтунів (якщо є можливість їх необхідно розплутати або обрізати), а потім м’яко пройтися по всіх проблемних місцях за допомогою спеціальної щітки.
  • Викупати тварину з шампунем і ретельно висушити шерсть улюбленця. Застосовувати фурмінатор для прочісування мокрої вовни не рекомендується.
  • Пройтися біля хвоста, здійснюючи плавні і впевнені рухи. Тварині має бути комфортно. Якщо вихованець з побоюванням ставитися до процедури, важливо регулярно годувати тварину. Можна пригостити вихованця ласощами.

Експерти рекомендують проводити прочісування з боку спини, повільно рухаючись до живота, потім приділяти увагу області шиї і хвоста. У собак з насичений і довгою шерстю, проводять прочісування в кілька етапів, зонуючи шерсть на шари.

Після застосування, інструмент необхідно ретельно сполоснути водою, висушити і покласти в спеціалізований чохол.

Важливо проводити процедуру по максимуму. Перед вичісуванням, вихованця необхідно вигуляти і погодувати, щоб під час процедури вихованця нічого не відволікало.

Якщо собака тривожна, можна застосувати засоби захисту, наприклад, намордник. Хвилювання тварина може висловлювати при спробах власника прочесати область живота і внутрішню частину стегна.

Проводити прочісування вовни потрібно не тільки в період сезонної линьки.

При постійному вичісуванні шерсті собаки відбувається поліпшення процесів кровообігу і активізація метаболічних процесів, що зі свого боку сприятливо впливає на стан шерсті в загальному.

Особливий інструмент краще підбирати за типом шерсті улюбленця. Є кілька типів фурминаторов:

  • Великий або Large. Довжина пластини становить 10-15 см, що дасть можливість доглядати за шерстю великих довгошерстих собак.
  • Середній або Medium. Довжина пластини близько 6 см.Прекрасно підійде для собак середніх розмірів з довгою шерстю.
  • Маленький або Small. Довжина поверхні для роботи становить не більше 4.5 см. Прекрасно підійде для тварин дрібних і декоративних порід.

Щоб не заподіяти улюбленцю біль, перед вичісуванням рекомендується заздалегідь оглянути покрив шкіри на предмет пошкоджень.

Необхідно виділити, що такі породи собак, як ши-тцу і йоркширський тер’єр, не потребують використання фурмінатора. Також небажано проводити процедуру вихованцям з кучерявою шерстю, інакше можна погіршити її якість.

При лікуванні дерматологічних хвороб, застосовувати інструмент протівопоказанно, щоб не ускладнити перебіг основної патології і не відсунути видужувальний процес. Підбирати фурмінатор краще з високоякісних моделей, з прогумованими ручками.

У зв’язку з великим потоком вступників питань, безкоштовні ветеринарні консультації на час припинені.

Позначки:, , ,
close