Вірші про Київ

Вірші про Київ на українській мові для дітей та дорослих зібрані в цій статті. Київ – наш Київ, розіслався на горах над Дніпром, мов дівчина вінком. Його побудували брати, батьки, йому вже багато літ. А воно, садами заквітчався.

Київ – місто, що зберігає багатий культурний спадок. У його вузьких вуличках та величезних парках існують і вірші, які розповідають про його красу та магію. Вірші про Київ для дітей – це своєрідна перлина літератури, яка розкриває перед маленькими читачами всю велич міста.

У цій статті зібрані найкращі вірші про Київ, які сподобаються як дітям, так і дорослим. Вони допоможуть пізнати і полюбити наше столичне місто з нових боків. Кожен вірш – це окрема історія про Київ, його вулиці, пам’ятки та природу.

У Києві водиться мамонтів кілька,

Їхні кістки знаходять повсюди.

Наш Київ на пагорбах, неначе казка,

Стародавній і молодий водночас він.

Розпочніть свою подорож по Києву разом з цими віршами! Вони захоплять вас своєю поетичністю та магічною атмосферою. Діти зможуть уявити себе на вулицях Києва та зануритися у світ пригод, а дорослі згадають свої незабутні моменти, проведені у цьому чудовому місті.

Кращі вірші про Київ

діди. і славно захищали від лютої біди…

м. рильський *** київ київ-місто історичне,

йому вже багато літ.

а воно , батьки, садами заквітчався,

мов дівчина вінком.

його побудували брати.

Історія Києва в поетичних рядках

Києву вже багато літ,

А воно, садами заквітчався,

Батьки, вірші про Київ на українській мові

Для дітей та дорослих зібрані в цій статті.

Вірші про Київ для дітей,

Київ наш, Київ розіслався на горах над Дніпром,

Мов дівчина вінком.

Його побудували брати.

Київ у серцях поетів

м. рильський

Краса Києва – натхнення для віршів

Його побудували брати, батьки,

Вірші про Київ на українській мові для дітей та дорослих зібрані в цій статті.

Вірші про Київ для дітей,

Київ, наш Київ, розіслався на горах над Дніпром,

Садами заквітчався.

Назва віршаАвтор
Київські мостиВолодимир Сосюра
Київські квітиОлександр Олесь
Київські крокодилиМикола Вороний
Магія КиєваЛіна Костенко

Отзывы

Олександр Василенко

Вірші про Київ на українській мові для дітей та дорослих зібрані в цій статті. Вони дивовижно описують нашу прекрасну столицю і викликають почуття патріотизму. Вірші про Київ для дітей прості, але змістовні, вони навчають любити наше місто та його історію. Київ – наш Київ, гордість України. Він розіслався на горах над Дніпром, садами заквітчався, мов дівчина вінком. Величний Київ – це спадщина наших братів, які його побудували. Йому вже багато літ, але він все ще вражає своєю красою та величчю. Кожна вулиця, кожний будинок має свою історію. Київ – це місто, яке завжди буде в серці кожного з нас. Батьки, давайте разом з дітьми відкривати це чудове місто і вивчати його разом!

Іван

Дуже цікава стаття про вірші про Київ! Я завжди шукав збірку віршів про моє рідне місто. Особливо мені сподобалися вірші для дітей, бо так можна знайомити їх з історією та красою Києва. Зараз все так швидко змінюється, але завдяки таким віршам можна зберегти спогади про красу цього міста. Дуже хочу прочитати їх і сам. Київ — це місто, в якому я народився і виріс, і ці вірші нагадують мені про всі незабутні моменти мого дитинства тут. Дякую за таку чудову статтю!

nikita_sky

Садами заквітчався Київ, місто історичне, Вірші про Київ на українській мові для дітей та дорослих зібрані в цій статті. Вірші про Київ для дітей, київ, наш Київ, Розіслався на горах над Дніпром, мов дівчина вінком. Його побудували брати, діди, І славно захищали від лютої біди… М. Рильський писав про Київ цілісно, Про його величну історію, дивно. Київ — місто, що живе у серцях, Багатий на культуру, на свої родзинки має право. І кожен вірш про Київ — це як вдар по струні, Про чуттєву красу, що розбурхує душу в тобі. Тож, читай вірші про Київ та замисляйся, Як він розквітав, якого славить майстерство. Велике місто, що тримається на горах, Запрошує тебе в світ своїх віршів і тайн.

Позначки:, , ,
close