Повідомлення про Фернана Магеллана на українській мові

Повідомлення про Магеллана на урок географії може бути доповнене цікавими фактами про мореплавця. Розповідь про Фернана Магеллана містить багато пізнавального.

Повідомлення про Фернана Магеллана на українській мові. Фернан Магеллан – португальський і іспанський мореплавець-першовідкривач. Життя мандрівника до скоєних ним відкриттів народився Ф. Магеллан в португальському місті Саброза в 1480 р. У 12 років хлопчик отримав можливість служити…

Життя та діяльність Фернана Магеллана

Життя мандрівника до скоєних ним відкриттів. Народився Ф. Магеллан в португальському місті Саброза в 1480 році. У 12 років хлопчик отримав можливість служити.

Перші подорожі та відкриття мореплавця

Повідомлення про Магеллана на урок географії може бути доповнене цікавими фактами про мореплавця. Розповідь про Фернана Магеллана містить багато пізнавального.

Повідомлення про Фернана Магеллана на українській мові. Фернан Магеллан – португальський і іспанський мореплавець-першовідкривач. Життя мандрівника до скоєних ним відкриттів.

Народився Ф. Магеллан в португальському місті Саброза в 1480 р.
У 12 років хлопчик отримав можливість служити.

Відкриття нових морських шляхів та пошук Магеланового проливу

Повідомлення про Магеллана на урок географії може бути доповнене цікавими фактами про мореплавця. Розповідь про Фернана Магеллана містить багато пізнавального.

Повідомлення про Фернана Магеллана на українській мові. Фернан Магеллан – португальський і іспанський мореплавець-першовідкривач. Життя мандрівника до скоєних ним відкриттів. Народився Ф. Магеллан в португальському місті Саброза в 1480 році. У 12 років хлопчик отримав можливість служити.

Сміливе завершення експедиції і Фернан Магеллан як визначна постать

Життя мандрівника до скоєних ним відкриттів. Народився Ф. Магеллан в португальському місті Саброза в 1480 році. У 12 років хлопчик отримав можливість служити.

Отзывы

MilaG

Повідомлення про Магеллана на урок географії може бути доповнене цікавими фактами про мореплавця. Розповідь про Фернана Магеллана містить багато пізнавального. Повідомлення про Фернана Магеллана на українській мові. Фернан Магеллан – португальський і іспанський мореплавець-першовідкривач. Життя мандрівника до скоєних ним відкриттів народився Ф. Магеллан в португальському місті Саброза в 1480 р. У 12 років хлопчик отримав можливість служити на кораблі воєводи Франсішку ді Альмейда. Це був його перший крок до відкриття нових територій. Спогади Магеллана про цей період свідчать, що він виявляв цікавість і захоплення мореплавством вже тоді. Зростаючи, він набув навичок управління кораблем і навчився використовувати астрономічні навігаційні інструменти. У 1519 році, на чолі експедиції, він вирушив у відому нам подорож навколо світу. Під час цієї мандрівки Магеллан і його команда перетнули Океанію і відкрили багато нових земель, включаючи Філіппіни. Незважаючи на багато перешкод і труднощів, Магеллан завжди був впевнений в своєму успіху і мав великий вплив на географічні знання свого часу. Його подвиги стали важливою часткою історії світового мореплавства.

Олег

Повідомлення про Магеллана на урок географії може бути доповнене цікавими фактами про мореплавця. Розповідь про Фернана Магеллана містить багато пізнавального. Повідомлення про Фернана Магеллана на українській мові. Фернан Магеллан – португальський і іспанський мореплавець-першовідкривач. Життя мандрівника до скоєних ним відкриттів. Народився Ф. Магеллан в португальському місті Саброза в 1480 р. У 12 років хлопчик отримав можливість служити на кораблях. Він був захоплений морськими подорожами та відкриттями. Магеллан був головним організатором першої експедиції навколо світу, під час якої йому вдалося знайти й проплисти протокою Магеллана, яка з’єднала Атлантичний океан і Тихий океан. Він також відкрив Філіппіни та групу островів, які були названі на його честь. Життя та подорожі Фернана Магеллана — це захоплива історія про відвагу та відкриття нових земель.

Nikita18

Повідомлення про Фернана Магеллана на урок географії може бути доповнене цікавими фактами про мореплавця. Розповідь про Фернана Магеллана містить багато пізнавального. Повідомлення про Фернана Магеллана на українській мові. Фернан Магеллан – португальський і іспанський мореплавець-першовідкривач. Життя мандрівника до скоєних ним відкриттів народився Ф. Магеллан в португальському місті Саброза в 1480 р. У 12 років хлопчик отримав можливість служити на кораблі, що було початком його морської кар’єри. У 1519 році Магеллан вирушив у свою славнозвісну експедицію, метою якої було знайти шлях до Магеланового проливу та довести, що Земля є круглою. Попри всі труднощі, Магеллана вдалося подолати пролив та дійти до острову Філіппіни. На жаль, він сам не зміг завершити свою подорож, але його команда успішно дійшла до Іспанії. Відкриття Магеллана внесло великий вклад урозвиток географічних знань того часу та відкрило нові шляхи мореплавства.

Позначки:, , , , , , ,
close