8 душевних тортів для мами до 8 Березня

Хороший домашній торт — вірний засіб для підняття настрою. Ми підібрали до 8 Березня 8 душевних рецептів. Є тут торти і для початківців, і для більш досвідчених кулінарів, з листкового і заварного тіста, шоколадний і горіховий. Обирайте, що більше сподобається вашій дорогій та коханій мамі і збивайте, змішуйте, випікайте, прикрашайте.

Торт «Шалаш»

Незважаючи на нехитру назву і досить просту рецептуру, торт «Шалаш» — прекрасний домашній торт . Його може приготувати навіть початківець, наприклад, син або донька для коханої мами. А ефект. Приготуйте і перевірте, а потім нам розповісте.

Торт Наполеон із готового листкового тіста

Найбільш трудомістке в приготуванні торта Наполеон — домашнє листкове тісто. У цьому рецепті ми замінили його готовим листковим тістом. І такий Наполеон може приготувати практично будь-хто. Потрібно тільки трохи терпіння.

Торт Наполеон із готового листкового тіста

Шоколадний млинцевий торт

Недарма кажуть, що нове — добре забуте старе. Торти з млинців знову стали дуже модною стравою. І це не дивно, адже напекти млинців не складно, а результат завжди вражає.

Шоколадний млинцевий торт

Торт із фундуком «Кутузов»

На кожного хитромудрого Наполеона знайдеться свій Кутузов. Не обійшлося без нього і в домашній кондитерській творчості винахідливих народів СРСР. Горіхів у цьому торті. як у фельдмаршала орденів. Ми вирішили замінити звичні волоські горіхи фундуком. Вийшов чудовий горіховий торт «Кутузов» .

Торт із фундуком «Кутузов»

Торт «Еклер»

Еклери — це окрема категорія випічки. Так, зараз у ресторанах еклери і профітролі роблять не тільки солодкими, а й закусочними: з паштетом або морепродуктами. Але ми-то знаємо, що найсмачніші еклери — класичні! Із заварним кремом і шоколадною глазур’ю. Пропонуємо вам торт на честь улюблених еклерів.

Торт Сент-Оноре

Цей торт приготований за мотивами класичного французького торта Сент-Оноре . Ми трохи спростили класичний рецепт: крем шибуст замінили заварним масляним і відсадили його через насадку зірочкою, тому що купити насадку особливої форми — зі скошеним верхом і конусоподібним отвором — не так-то просто. А ще ми не стали покривати кульки із заварного тіста карамеллю, а зробили їх із хрусткою поверхнею.

Торт-суфле з персиками

Ми любимо готувати різні торти. Експериментуємо з різними видами тіста: листковим, пісочним, заварним. Тепер зосередили свою увагу на тортах-суфле.

Торт-суфле з персиками

Шоколадний торт-мус

Шоколадний мусовий торт — це шик і блиск. Це слабкість багатьох. На жаль, готувати його вміють не всі. Але не варто впадати у відчай і опускати руки. Досвід здатний подолати і не такі труднощі!

You may also like

Привітання з 8 березня 2023 для всіх жінок України

Добавить комментарий

Для отправки комментария вам необходимо авторизоваться.

Позначки:, , , , , ,
close