5 кроків до вічної молодості: корейська система догляду за шкірою обличчя

Шкіра кореянок, як правило, має бездоганний вигляд: ідеально гладенька, чиста, ну просто порцелянова! Це не означає, що всі дівчатка східноазіатської країни народжуються виключно з бездоганними даними. Просто вони довели всьому світу, що знають, як доглядати за шкірою, і вміють це робити. І готові ділитися досвідом. Ми розповімо докладно, з чого складається корейська система догляду за шкірою.

Почнемо з того, що кореянки не маскують недоліки зовнішності за допомогою косметики, а вважають за краще виправляти їх.

Турбота про красу обличчя є для них вигідним вкладенням, на яке не шкода часу і коштів. Тому в Кореї більше популярна доглядова, а не декоративна косметика.

Щовечора дівчата виконують свого роду національний ритуал краси. Догляд за корейською шкірою обличчя передбачає продуманий і багатоступінчастий підхід.

Докладніше про це розповідає експертка з фейс-йоги Тетяна Карпова у своєму Instagram-блозі.

«Що вже там говорити, корейці в питаннях догляду за обличчям — попереду планети всієї. Багато хто досі чомусь припускає, що результат приголомшливо красивої шкіри у кореянок — це генетика.

А самі корейці в цей час десятиліттями розробляють систему догляду за обличчям. Та так захопилися, що розробили цілу багатоступеневу систему», — пише фахівець (тут і далі орфографію і пунктуацію автора збережено — прим.ред.).

Мешканки півострова, як і всі жінки, вважають важливим піклуватися про шкіру відповідно до її типу, а не користуватися всім підряд. Кореянки не стануть використовувати для вмивання мило або спиртовмісні засоби.

Освоюючи їхні методи, не вийде обійтися одним гелем, тоніком і зволожувальним кремом, як звикли більшість жінок. Корейська система передбачає цілих кілька принципів догляду за шкірою.

За словами експерта, кожен з етапів абсолютно незамінний на шляху до красивої і здорової шкіри. Крім того, важлива послідовність нанесення.

«Багато із засобів, які використовуються в корейському багатоступінчастому догляді, для нас поки не дуже звичні. Наприклад есенція та емульсія. Але спробувати ними скористатися точно варто», — рекомендує Тетяна Карпова.

Крім того, корейський догляд за шкірою обличчя поділяється на ранковий і вечірній.Корейський догляд за шкірою обличчя вранці:

На цьому етапі зазвичай використовують різні пінки, гелі, вони можуть бути як класичні, так і підібрані для вирішення певних проблем, наприклад, від чорних цяток.

«Тут діє правило «трьох секунд». Воно означає, що після вмивання вже за 3 секунди шкіра починає втрачати вологу, а втрата 50% вологи відбувається вже за 30 секунд, тому необхідно якомога швидше нанести тонер», — каже Тетяна Карпова.

  • Підготовка до зволоження.

Далі в хід ідуть есенції та сироватки — це центральна сполучна ланка, яка готує шкіру до подальшого нанесення засобів, зазвичай засіб містить мінерали, корисні для шкіри, екстракти рослин, вітаміни, глибоко проникає в шари шкіри. «Використання есенції або сироватки значно посилює подальше сприйняття шкірою засобів, які наносяться на наступних етапах», — пише фахівець.

Може використовуватися гель для обличчя/крем/емульсія, а також крем для очей. Мета одна — утримати вологу.

  • Спеціальний догляд.

На цьому етапі використовуються засоби, які необхідно застосовувати точково. Зазвичай це засоби проти акне, праймери тощо. Часто вони мають лікувальний ефект.

«І тільки тепер ми наносимо захисний крем від УФ-променів. Використовується такий крем як захист від пігментних плям і фотостаріння. Це заключний етап ранкового догляду», — підсумував фахівець.

Позначки:, , , , , , , , , ,
close