Закони Всесвіту: що це таке і які основні з них

Езотерика

robertss 15.09.2023 Article

Люди вірять, що все у Всесвіті підпорядковується певним законам. Вважається, що від них залежить успіх і благополуччя людини. Що включає поняття «закони Всесвіту» і які з них мають сильний вплив на життя людей?

Що таке закони Всесвіту?

Всесвіт являє собою всю матерію, зокрема людину, і весь космос. У цьому просторі діють певні правила або закони Всесвіту — принципи існування всього живого, описані базовими науками (фізика, хімія, математика), а також філософськими, релігійними та езотеричними вченнями.

Передбачається, що головний елемент у світі — це енергія. Вона суть усього живого на планеті. Фізика описує закон збереження енергії. Німецький фізик Ернст Шмутцер у книжці «Симетрії та закони збереження у фізиці» пояснює, що енергію не можна створити або зруйнувати, її можна лише перетворити з однієї форми в іншу. Це фундаментальний закон природи.

Не дивно, що дослідження людини, її життєдіяльності призвели до вивчення ролі енергії в житті кожного індивідуума. Думка і дія — це ментальна і фізична енергія, з якою потрібно вміти поводитися. Сама природа вчить: у бажанні знайти гармонію і щастя потрібно мислити і чинити справедливо.

Навіщо потрібні закони Всесвіту?

Закони Всесвіту допомагають зрозуміти, описати, впорядкувати процеси, що відбуваються з людьми і навколишнім світом. Світ без цього неписаного зводу правил являє собою хаос, у якому жити некомфортно і небезпечно. Принципи світобудови потрібні, щоб зрозуміти і регулювати життя, не відчуваючи себе піщинкою у Всесвіті. Вони допомагають людям узяти на себе відповідальність за свої вчинки.

Сенс законів світобудови вивчають багато дослідників. Анна Арбінян, авторка книжки «Закони Всесвіту», рекомендує не ставити на перше місце егоїстичне «Я», а дослухатися до інших людей, любити їх за те, що допомогли знайти правду й перебувати в стані щастя. Ця рекомендація резонує із законами карми, принципами більшості релігій і філософських течій.

Людина влаштована так, що її розум постійно перебуває в пошуку відповідей на запитання. Серед них можна виділити такі:

  • Чому життя складається саме так, а не інакше?
  • Що потрібно робити, щоб його поліпшити?
  • Чи можемо уникнути неприємностей у майбутньому, правильно вчинивши вже сьогодні?

Закони Всесвіту допомагають відповісти на них. Образливі слова, обман чи хитрість — це вчинки та енергетичні дії, які тягнуть за собою негативні наслідки. Результат — конфлікти, хвороби, нещасні випадки, фінансовий крах і навіть смерть. Добрі справи, навпаки, наповнюють існування сенсом. Дотримання законів світобудови — це гарний спосіб розібратися в собі та поліпшити якість життя.

Як працюють закони Всесвіту?

Осягнути всі закони світобудови людству поки що не вдалося. Але з моменту зародження Всесвіту простежуються незмінні принципи, які постійно діють незалежно від того, здогадуються про це люди чи ні.

Передбачається, що тим людям, які визнають існування певних взаємодій у світобудові, живеться набагато легше і комфортніше. Закони Всесвіту поширюються на всіх — на тих, хто їх визнає і хто заперечує. Набагато більш далекоглядним і мудрим рішенням буде слідування законам Всесвіту, коли життя змінюється на краще просто на очах.

Відомий експерт із саморозвитку, фахівець у царині досягнення успіху Ренді Пол Ґейдж у книжці «Чому ви дурні, хворі та бідні… І як стати розумним, здоровим і багатим!» у подробицях розглядає власні спостереження за закономірностями життєвих цінностей, вчинків і звичок успішних людей.

Він виклав спостереження та дав поради щодо того, як привернути здоров’я, щастя та процвітання в життя. У твір автор включив власний приклад і розповів, як пройшов шлях від мийника посуду до власника мережі ресторанів.

Які основні закони Всесвіту?

До десяти головних законів входить закон обміну енергією, свободи волі та вибору, достатку, тяжіння, еволюції, причини, розрізнення, закон «шлагбаума», плати та прохання.

Закон обміну енергією

Енергія нікуди не зникає, вона збалансована. У ченнелінг-посланні Мішель Елофф у подробицях описала принцип. Якщо десь прибуло, то десь убуло, а щоб щось отримати від Всесвіту, треба віддати. Цей закон підтримує принцип творити добро, займатися благодійністю, а також рекомендує чітко усвідомлювати дії та їхні наслідки.

За законом обміну енергією людина скупа не здатна розбагатіти, а той, хто не вміє любити сам, не зможе отримати любов від партнера. Вдячність і щирість допомагають залучити в життя можливості. При цьому не можна давати більше, ніж отримуєш натомість, щоб не виснажитися.

Закон свободи волі та вибору

Він пов’язаний із поняттям мультиваріантного світу, яке обґрунтував американський фізик Г’ю Еверетт. Воно покладено в основу езотеричного вчення Вадима Зеланда, яке докладно описано в книзі «Трансерфінг Реальності. Ступінь IV: Управління реальністю». Суть закону в тому, що в кожної людини є вибір, який вона робить щодня. Яким буде вибір, залежить тільки від людини. Вона несе відповідальність за наслідки цього вибору.

Закон достатку

Не можна досягти успіху, якщо в нього не вірити. Успішні люди переконані у своїй унікальності, силі, компетентності та в тому, що мрія досяжна. Навіть у складні моменти життя треба вірити в себе і дарувати світові талант, який обов’язково буде затребуваний.

Закон тяжіння

У світі діє чіткий принцип: до нас притягується те, що в нас усередині. Люди, які живуть на високих вібраціях любові, радості, щастя та вдячності, перебувають в оточенні подібних до себе, розвиваються духовно і проживають яскраве життя. Ті, хто постійно економить, відвідуючи розпродажі, ніколи не розбагатіє. Жінка, яка любить себе, приверне гідного чоловіка, який буде її любити.

Закон еволюції

Щоб не втратити сенс життя, необхідно постійно розвиватися, шукати нові сфери діяльності, оточення, способи вирішення завдань. Це дасть змогу жити із задоволенням, розкриваючи свій творчий потенціал і природні таланти. Закон еволюції свідчить, що без саморозвитку неможливо досягти успіху. Він пояснює важливість реалізації особистісного потенціалу, прагнення вперед, досягнення вищого рівня свідомості.

Закон причини

Усе, що відбувається в житті, — наслідок думок і вчинків людини. Наслідок ніколи не перевершує причину і не передує їй. Якщо в житті переслідують невдачі, не складаються стосунки й щось іще йде не так, не шукайте причину ззовні, вона завжди знаходиться всередині людини.

Закон розрізнення

Кожна людина унікальна на рівні ДНК. Важливо усвідомлювати, що двох ідентичних людей не буває. Кожна особистість єдина і неповторна, як і її фізичне тіло. Розуміння власної винятковості дає змогу не порівнювати себе з іншими людьми, а орієнтуватися на самовдосконалення в особистому та професійному плані, цінувати роботу над собою. Люди, які розуміють і усвідомлюють цю неповторність, частіше самореалізуються, знаходять свій шлях і досягають успіху.

Закон «шлагбаума»

Шлагбаум — це перешкода на шляху до мрії. Щойно людина визнає в собі бажання її реалізувати, Всесвіт посилає їй шанси й можливості. Доки мрії та готовності немає, жодного руху в житті не буде. І, навпаки, разом із рішучістю та азартом у житті з’явиться все необхідне, щоб зірвати джекпот.

Закон плати

Будь-яка дія чи бездіяльність — це вибір і вчинок. За кожен із них доведеться відповідати, платити певну ціну. Рішення нічого не робити, бездіяльність не гарантує безпеку і не приносить щастя, а за законами Всесвіту веде до сумних наслідків.

Закон прохання

У Євангелії від Матвія сказано таке: «Просіть, і дано буде вам». Щоб Всесвіт почув і відповів, потрібно просити в життя те, чого хочеться. Закон прохання провокує людину просити у Всесвіту і у відповідь отримувати можливості для поліпшення якості життя.

Більшість людей інтуїтивно живуть за законами Всесвіту. Нехай їхнє існування не доведене наукою, історія знає багато прикладів втілення цих принципів. Вивчіть, як взаємодіють Всесвіт і людина. Це допоможе поліпшити життя і стосунки з оточуючими людьми.

You may also like

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

Енергетичний вампір: як розпізнати і захиститися від його впливу

Емілія: значення імені, характер і доля

Позначки:, , , , , , , ,
close