Новела “Благословення небожителів”: що про неї відомо, хто головні герої

«Благословення небожителів» — китайська новела в жанрі сянься. Це фентезі на основі китайської міфології та культури. Твір став популярним серед читачів, тому романтичну історію екранізували. Сюжет новели, особливості персонажів, пояснюють успіх твору.

Опис новели «Благословення небожителів»

Хто автор «Благословення небожителів»? Новела написана китайською письменницею фентезійних романів Мосян Тунсю. Твір публікували у веб-форматі з 16 червня 2017 року по 10 червня 2018 року. Відомо, що Моян Тунсю — псевдонім письменниці. Фактів про її біографію практично немає, але відомо, що її з дитинства притягувала література, хоча мати хотіла зробити з неї економіста. Обраний псевдонім не випадковий. У перекладі з китайської Моян Тунсю означає ‘запах чорнила і міді’.

«Благословення небожителів» не перша відома книжка авторки. У 2014 році дівчина уклала контракт із великим сайтом інтернет-літератури «Цзіньцзян». Однак перший розділ популярного роману про небожителів читачі побачили через 3 роки після підписання всіх паперів.

Скільки сторінок у «Благословенні небожителів»? Новела містить 244 глави, розділені на п’ять книжок за сюжетними арками, а також 4 додаткові екстрастісторії загальною кількістю 8 глав. Залежно від мови та перекладу в кожному томі від 350 до 450 сторінок.

За сюжетом події відбуваються в незапам’ятні часи. Один із головних персонажів — Се Лянь, спадкоємець держави Сяньле. Доля обдарувала його всім: прекрасним обличчям, чистими помислами і нескінченною любов’ю підданих. Якщо вже комусь і було визначено стати божеством, то саме Його Високості.

Однак утриматися на небесах виявилося для нього непросто. Се Лянь підносився двічі і двічі був вигнаний на землю. Через вісімсот років поневірянь Його Високість знову повертається в небесні чертоги. Отримавши своє перше завдання в ролі божества, він стикається з таємничим і неймовірно могутнім демоном, який давно прикинувся спадкоємним принцом.

За сюжетом новели створено маньхуа (китайські комікси), дунхуа (китайські мультиплікаційні фільми) і дорами (серіали). Перший розділ маньхуа було опубліковано 18 жовтня 2019 року на платформі Bilibili. Ця компанія спільно з Haoliners Animation League займалася виробництвом дунхуа. Перший сезон дебютував 31 жовтня 2020 року і завершився 2 січня 2021 року. Готується другий сезон. У січні 2022 року було закінчено зйомки дорами «Щаслива зірка» за мотивами новели.

Головні персонажі новели

Хто герої новели «Благословення небожителів»? До головних героїв належить Се Лянь, Хуа Чен, Фен Сінь.

Се Лянь

Це головний протагоніст новели. Він спадкоємний принц, який вознісся як бог війни. Що означає ім’я Се Лянь? У перекладі з китайської Се означає ‘дякувати’, а Лянь — ‘жаліти’ або ‘милосердя’.

Се Лянь — вродливий юнак із витонченими рисами обличчя, шкіра світла та гладенька, як фарфор. Попри красу і ніжність, він мужній. Майже весь час носить простий білий одяг даоського ченця, доволі пошарпаний, оскільки через бідність мав лише кілька змінних комплектів.

Се Лянь народився в імператорській родині королівства Сяньле. Всю юність хлопець самовдосконалювався і завдяки таланту і наполегливій праці в 17 років піднісся на небеса. Через низку недобрих подій його скинули з небес, повністю позбавивши магічних сил і удачі. Через 800 років Се Лянь спробував повернутися на небеса втретє, але цього разу йому допомагав могутній князь демонів Хуа Чен.

Хуа Чен

Це антигерой і другий головний герой новели, один із найсильніших демонів, який став супутником Се Ляня в його пригодах. Хуа Чен відомий як Саньлан. Його описували так: ім’я, найімовірніше, було вигаданим, а зовнішність — ілюзією. Виглядати він міг як завгодно.

Перед Се Лянем Хуа Чен постав в образі юнака 16-17 років. Зовні надзвичайно вродливий, зі шкірою білішою за сніг і очима яскравішими за зорі, але в обличчі присутня якась невловима дикість. Руки в нього худі, з довгими пальцями. Носить червоне вбрання (сукня фасону цзяньсю — костюм із вузькими рукавами) і дорогі чоботи, що обтягують стрункі гомілки. Одягнений доволі недбало, але вбрання з матеріалів найвищої якості.

Який тип особистості в Хуа Чен? Хуа Чен харизматичний і розумний, мало піклується про інших і переважно діє у власних інтересах. Він жорстокий, уїдливий і зарозумілий, але не кровожерливий. Не соромиться відпускати їдкі й часом образливі зауваження на адресу демонів і небожителів.

Фен Сінь

Його ще називають досконалим владикою Наньян. Він бог війни південного сходу, покровитель південно-східних земель. Колишній охоронець і молодший службовець Се Ляня.

Фен Сінь — красивий, високий і стрункий чоловік із рішучим поглядом. Між брів залягла ледь помітна складка, від чого складалося враження, що він вічно сердитий. Фен Сінь — прекрасний лучник. Після того як здобув безсмертя, став володіти неймовірно великою фізичною силою. Використовує духовну міць, щоб створювати різні заклинання.

Фен Сінь славиться глибоким почуттям відповідальності та чесності, завжди говорить прямо і ніколи погано не відгукується про інших. Може висловлюватися досить різко і лаятися останніми словами при сильному потрясінні.

Історія новели «Благословення небожителів» захоплива і багатогранна. Твір оповідає не тільки про пригоди і поневіряння невдачливого божества, а й розповідає про кохання, зраду і відданість, а також долю, вибір і почуття обов’язку.

Позначки:, , , , , , , , , ,
close