Незвичайні заборони в ОАЕ, про які краще знати туристам

Вживання їжі та напоїв заборонено на всіх видах громадського транспорту, а також на станціях і зупинках. Якщо вас спіймають зі склянкою газованої води або морозивом у метро або автобусі, готуйтеся заплатити 100 дирхам (1 дирхам дорівнює 122,45 тенге, тобто штраф становитиме понад 12 тис. тенге).

2. Не можна носити з собою продукти, що містять макове насіння

В ОАЕ дуже жорстке антинаркотичне законодавство. Під заборону потрапило навіть відносно невинне насіння маку. Тому, якщо ви вирішили покласти у валізу улюблені булочки, то від цієї ідеї краще відмовитися.

3 Не можна їздити на брудній машині

З місцевого законодавства випливає, що брудні машини порушують вигляд міста і шкодять громадському здоров’ю. Штрафи для тих, хто пропустив візит на мийку, досить суттєві: до 3000 дирхамів (понад 367 тис. тенге).

4. Не можна фотографувати людей без їхнього дозволу

В ОАЕ жорстко дотримуються недоторканності приватного життя. За фото людей, зроблені без їхнього дозволу, порушникам загрожують величезні штрафи і навіть тюремний термін, особливо якщо знімки опубліковано у відкритому доступі, наприклад, у соціальних мережах.

5. Не можна знімати аварії на дорогах

Крім людей у країні заборонено робити знімки урядових будівель, військових об’єктів, судів і палаців. Особливо суворо карається зйомка аварій та інших інцидентів на дорогах: розмір штрафу варіюється від 50 тис. до 3 млн дирхамів (6-367 млн тенге).

6. Не можна танцювати в громадських місцях

Якщо, прилетівши в Емірати, ви вирішили прямо в аеропорту виконати танець щасливого відпочивальника, постарайтеся тримати себе в руках до готельного номера. Подібна поведінка на очах у всіх у країні вважається непристойною. Недорогі авіаквитки шукайте на Aviata.kz.

7. Не можна публічно висловлювати свої почуття

В ОАЕ заборонено триматися за руки, цілуватися і обійматися в громадських місцях. Попри те, що місцева влада зазвичай закриває очі на туристів, були випадки, коли до відповідальності притягували і їх.

8. Не можна лаятися матом

Емірати дуже консервативні в тому, що стосується нецензурних виразів, причому йдеться не лише про лайку, виголошену вголос, а й про письмове мовлення, наприклад, у соціальних мережах і навіть у месенджерах в особистому листуванні. Заборона поширюється і на жести.

Плануючи подорож в ОАЕ або будь-яку іншу країну світу, пам’ятайте, що вигідні квитки на літак ви завжди зможете купити на сайті або в додатку Aviata.kz. Пошук займе всього 2 хвилини.

  • ОАЕ
  • Aviat

Дізнавайтеся про все першими

Підпишіться і дізнавайтеся про свіжі новини Казахстану, фото, відео та інші ексклюзиви.

Позначки:, , , , , , , ,
close