15 спалень з рослинами, в яких ми хотіли б відпочивати

Сара Лайон — письменниця-фрілансер та ентузіастка домашнього декору, яка любить ділитися вдалими знахідками про предмети інтер’єру. З 2018 року вона дописує до різноманітних видань про стиль життя, включаючи Apartment Therapy та Architectural Digest.

Опубліковано 09/10/21

Любителі рослин, це для вас! Якщо ви шукаєте спосіб стильно вписати своїх зелених друзів у спальню, ми підібрали для вас 15 варіантів спалень, де рослини є головними героями шоу. Незалежно від того, чи хочете ви поставити великі дерева, чи не знаєте, що робити з довгими ліанами, наведені нижче кімнати дадуть вам багато натхнення, як створити атмосферу джунглів.

Скрутіть ліану

Наслідуйте приклад інстаграмерки Веслі і пустіть довгу ліану по всьому периметру узголів’я ліжка. Потім оточіть ліжко з обох боків кількома іншими листяними рослинами, адже коли справа доходить до зелених друзів, більше — це більше.

Продовжуйте до 2 з 15 нижче.

Виберіть білу постільну білизну

Подумайте про те, щоб дотримуватися переважно білої кольорової палітри в спальні, як це зробила Instagram-користувачка Вів’єн, щоб ваші зелені друзі дійсно зайняли центральне місце. Рослинні дітки всіх видів забезпечать весь колір, який вам коли-небудь знадобиться!

.

Не забудьте про полицю

Поличка над ліжком означає лише одне: більше місця для розміщення додаткових видів рослин! Але для інстаграмерки Маріти це ще не все — вона також вирізала місце для великого інжиру у великому горщику поруч з ліжком.

.

Створіть контраст

Для бохо-стилю спробуйте поєднати рослини з чорно-білим текстилем, а потім сидіть і милуйтеся тим, як гарно виглядають зелені відтінки ваших листяних друзів на тлі більш нейтральних відтінків. Ми спробуємо повторити цей образ, який створили інстаграмерки Ніколь та Вітні.

.

Закріпіть його

Інстаграмерка Айріс використала кабельні затискачі, щоб прикріпити дуже довгу виноградну лозу до стін своєї спальні, і ми не можемо надивитися на її вигадливий вигляд. Якщо ви не любите обрізати рослини, коли вони стають все довшими і довшими, це простий хакерський хід, який також додасть драматизму.

.

Сміливіше

У цій спальні Instagram-користувача @our_casa_flamingo майже важко сказати, де закінчуються шпалери на рослинну тематику, а де починається справжнє листя! Принт пальмового листя чудово поєднується зі справжньою великою пальмою, що одразу привертає нашу увагу.

.

Оптимізуйте перегляд

Не забудьте також прикрасити зону навпроти ліжка. Інстаграмер Доро додала до свого консольного столика в спальні ще більше шику у вигляді десятка горщиків з рослинами — таким чином, вона може оцінити їхню красу, розслабляючись і відпочиваючи на спині.

.

Жити на широку ногу

Не дозволяйте надто великому розміру рослини зупинити вас від інтеграції її у ваш простір — інстаграмер Ерін показує нам, що якщо звільнити спальню від зайвих меблів, то можна створити достатньо місця для процвітання великих і малих рослин.

.

Прийміть максималізм

Іноді максималізм у ставленні до рослин є на 100% необхідним — зрештою, важко вибрати лише кілька улюблених рослин для демонстрації! Інстаграмерка Соня не стрималася, коли справа дійшла до демонстрації своєї колекції.

Продовжуйте 10 з 15 нижче.

Використовуйте узголів’я ліжка

Якщо ваше узголів’я ліжка достатньо велике, щоб слугувати імпровізованою полицею, не бійтеся ставити туди невеликі горщики з рослинами, як це зробила інстаграмерка Roopa. Якщо ви неспокійно спите і боїтеся, що вночі на вас розтечеться бруд, ви також можете створити штучне покриття в зоні ліжка, щоб уникнути потенційного безладу.

.

Станьте зеленими

Світло-зелена постільна білизна також має казковий вигляд у заповненому рослинами спальному приміщенні, як демонструє повітряна обстановка інстаграмерки Доррінгтон (Dorrington).

.

Прикрасьте куточок

Не знаєте, що робити з порожнім кутом спальні? Звичайно ж, заповнити його рослинами! Ви станете на крок ближче до того, щоб зробити своє спальне місце більш дзенським, як ми бачимо на прикладі інстаграмерки Рен.

Продовжуйте 13 з 15 нижче.

Урізноманітнити

Існує безліч інших способів включити рослинний декор у ваш простір: Трава пампаси і сухе листя можуть стати чудовими акцентами, навіть якщо вони не зеленого кольору. Інстаграмер Сімо показує нам, як це робиться.

.

Працюйте з вікнами

Розміщення вашої колекції рослин перед великим вікном, як це зробив інстаграмер Якуб, не тільки корисно для росту, але й є чудовим способом використати цей простір, не блокуючи при цьому світло.

.

Вмикайте дискотеку

Що може бути чарівнішим за кімнату, повну рослин? А ще й з диско-кулею! Сядьте зручніше і милуйтеся тим, як красиво відбивається світло від ваших зелених друзів, коли ви додаєте один з цих ретро-об’єктів, як це зробила інстаграмер @plantifulme у своїй спальні.

Позначки:, , , , , ,
close