15 ідей для освітлення шафи, які вас вразять

Сара Лайон — письменниця-фрілансер та ентузіастка домашнього декору, яка любить ділитися вдалими знахідками про предмети інтер’єру. З 2018 року вона дописує до різноманітних видань про стиль життя, включаючи Apartment Therapy та Architectural Digest.

Кожен розуміє важливість хорошого освітлення в шафі — не дарма ж питання про те, чи одягався хтось у темряві, є популярним жартом. Правильно підібрані світильники гарантують, що ви зможете побачити весь свій одяг та аксесуари, готуючись до будь-якої події — від звичайного робочого дня до нічного виходу в світ. Але освітлення шафи не повинно виглядати нудно. Оскільки для багатьох модниць гардеробні слугують засобом демонстрації їхнього фірмового стилю, немає жодної причини, чому б вам не відчувати себе вільно і не додати їм трохи гламуру. Нижче представлені 15 наших улюблених світильників для гардеробних, які є більш ніж функціональними.

Sparkle City

Зробіть його блискучим. Якщо ви любите все блискуче, то мерехтливий світильник — це те, що вам потрібно. Нам подобається, як цей світильник виглядає в парі зі стелею, обклеєною шпалерами, що додає ще більше життєрадісності цій симпатичній шафі.

Надійна латунь

Чорно-біла акцентна стіна в цій шафі, обклеєна папером, додає трохи візерунку, не роблячи речі надто хаотичними. Чорно-білий колір чудово поєднується з латунню, а золотистий світильник у цьому просторі справді сяє і випромінює привітне сяйво.

Бюджетний синій

Хочете додати трохи кольору у свій простір? Спробуйте перефарбувати світильник, якому не завадило б нове життя, за допомогою балончика вашої улюбленої аерозольної фарби. Цей синій світильник коштував лише $8,50, і лише $4 зробили його дійсно помітним.

Сучасний момент

У цій шафі багато візерунків у вигляді леопардового килимка та різнокольорового одягу, тому вибір на користь більш простого та лаконічного світильника є правильним. Металевий світильник додасть приміщенню сучасної естетики.

13 найкращих варіантів освітлення для шафи 2023 року

.

Позначки:, , , , , , ,
close