12 типів змішувачів для кухні та як їх вибрати

Еріка Пуісіс пише про товари для дому для The Spruce і спеціалізується на дизайні інтер’єру та догляді за рослинами. Вона писала для Forbes і блогів про розумні будинки, таких як Smart Home Solver і TechDigg.

Сара Скотт — фактчекер і дослідниця, яка працювала в індустрії індивідуального житлового будівництва у сфері продажів, маркетингу та дизайну.

Трендові відео

Кухонний змішувач — це обов’язковий предмет на кухні, оскільки він забезпечує проточну воду для миття посуду, миття рук та приготування їжі. Вибір змішувача для кухні може здатися таким же простим, як і вибір стилю, який вам найбільше подобається, але є чимало ключових факторів, які слід врахувати, щоб переконатися, що змішувач відповідає вашим потребам і сумісний зі стилем вашої раковини. Елісон Руда, професіонал у сфері дизайну інтер’єру, дає таку пораду домовласникам: «Конфігурація раковини відіграє велику роль при виборі правильного змішувача для вашого простору. Раковина та змішувач повинні працювати разом. Ваша раковина може диктувати тип кріплення, який вам знадобиться». Крім того, важлива пропорція. «Наприклад, якщо у вас велика раковина у сільському будинку, то вищий змішувач з висувним розпилювачем матиме чудовий вигляд і забезпечить баланс».

Від поворотних виливів до наповнювачів для каструль — дізнайтеся про відмінності між 12 основними типами змішувачів для кухні.

Зустрітися з експертом

Елісон Руда — дизайнерка інтер’єру з Середнього Заходу, яка має досвід створення стильних та позачасових житлових просторів для своїх клієнтів. Випускниця Інституту дизайну інтер’єру, вона працювала з клієнтами на столичних ринках Чикаго та Детройта, а її роботи висвітлювали такі видання, як HGTV та Chairish.

Змішувач з однією ручкою

Найкраще підходить для: Обмежений простір і простота використання Змішувач з однією ручкою має одну ручку, яку можна повертати з боку в бік і вгору-вниз, щоб одним рухом регулювати температуру і потік води. Це чудово підходить для вмикання води однією рукою, що полегшує швидкий доступ до води. Конструкція з однією ручкою також зменшує кількість отворів на самій раковині, що робить такі змішувачі ідеальними для використання в обмеженому просторі. Недоліком змішувачів з однією ручкою є те, що може бути важко отримати точну температуру або потік води.

Порада

«Залежно від вашої раковини, ви можете обрати модель з однією ручкою, яка може виглядати дуже витончено». -Елісон Руда, дизайнерка інтер’єру

Змішувач з двома ручками

Найкраще підходить для: Точний контроль температури та потоку, більший простір Змішувач з двома ручками має окрему ручку для холодної та гарячої води. Це робить контроль температури та тиску води набагато точнішим. Більша конструкція цього змішувача для кухні вимагає щонайменше трьох отворів у раковині, а можливо, і більше, якщо ви хочете додати розпилювач або інші аксесуари.

Змішувач для наповнення горщика

Найкраще підходить для: Додаткова господарська раковина або окреме водопостачання Змішувачі для наповнення горщиків зазвичай кріпляться до стіни і мають шарнірні важелі, які дозволяють відсунути їх назад або витягнути вперед, щоб наповнити великий горщик. Вони часто не йдуть у комплекті з раковиною, хоча можуть бути разом з нею. Наповнювач для каструлі можна використовувати в поєднанні з додатковою господарською раковиною або для створення легкого доступу до окремого водопроводу, наприклад, над плитою.

Мостовий змішувач

Найкраще підходить для Велика площа раковини та створення фокусної точки Мостові змішувачі мають окремі ручки для гарячої та холодної води, які з’єднані з виливом за допомогою горизонтальної перемички, або містка. Це надає цим змішувачам унікального вигляду та назви. Вони ідеально підходять для великих раковин, оскільки вимагають щонайменше двох, а часто трьох і більше отворів у чаші раковини. Вони також додають приміщенню фокусу завдяки своєму унікальному дизайну.

Продовжуйте до 5 з 12 нижче.

Змішувач з гусячою шиєю

Найкраще підходить для: Для відкритих раковин і миття великих предметів Змішувачі «гусяча шия» відомі своєю високою дугою, дуже схожою на форму справжньої гусячої шиї. Ці змішувачі розташовані вертикально до раковини, тягнуться вгору, а потім вигинаються назад у раковину. Велика висота робить їх ідеальними для миття великих предметів. Однак ці змішувачі вимагають відкритої зони раковини, оскільки їхня висота може не спрацювати, якщо раковина розташована під шафами або підвіконнями.

Змішувач з прямим виливом

Найкраще підходить для: Раковини, які заховані під шафами, що не мають великого вільного простору по висоті Змішувачі з прямим виливом призначені для того, щоб витягати воду горизонтально над раковиною, залишаючись прямою лінією. Вони доступні в різних розмірах, що робить їх сумісними з великими та малими раковинами. Завдяки низькому профілю ці змішувачі чудово підходять для раковин, які не мають великого вільного простору по висоті, наприклад, для раковин, захованих під шафами.

Порада

«Загалом, вибір між низьким та високим виливом залежить від того, який стиль вам більше до вподоби. Однак потрібно пам’ятати про те, що найкраще впишеться в простір і буде найкраще функціонувати. Можливо, у вас є підвіконня або шафа, під якими високий паросток може не поміститися». -Елісон Руда, дизайнерка інтер’єру

Змішувачі з висувним виливом

Найкраще підходить для: Широких раковин і ретельного миття або ополіскування Змішувач з висувним виливом призначений для використання як стаціонарного змішувача, так і ручного розпилювача зі шлангом. Просто візьміться за кран і потягніть його на себе, щоб відкрити шланг і легко перемістити воду туди, куди їй потрібно. Висувні змішувачі часто мають функцію розпилення, вбудовану в ручку змішувача. Вони чудово підходять для широких раковин, оскільки ви можете витягнути кран, щоб дістати до країв. Вони також ідеально підходять для ретельного ополіскування та миття посуду.

Змішувач з висувним виливом

Найкраще підходить для: Глибоких раковин і ретельного миття або ополіскування Змішувач з висувним виливом також працює як стаціонарний змішувач з вбудованим розпилювачем і шлангом, хоча змішувачі з висувним виливом опускаються в раковину, а не виходять назовні у вигляді рукоятки. Ці змішувачі не мають великої ручки, але забезпечують легку маневреність. Змішувачі з висувним виливом ідеально підходять для глибоких раковин, оскільки вони можуть заглиблюватися в них. Це також полегшує ретельне ополіскування та миття великих предметів.

.

Безконтактний змішувач

Найкраще для: Зменшення безладу та полегшення користування раковиною Безконтактні змішувачі вмикаються рухом і мають лише одну ручку для регулювання температури води. Ці змішувачі ідеально підходять для підтримання чистоти в раковині та спрощення догляду за нею. Вони зменшують кількість безладу, оскільки вам не потрібно торкатися змішувача, коли у вас брудні руки. А їх обтічний дизайн робить мийку простою. Деякі моделі — це розумні змішувачі для кухні, якими також можна керувати за допомогою голосового асистента. Однак ці високотехнологічні змішувачі зазвичай дорожчі.

Сенсорний змішувач

Найкраще підходить для: Легкий доступ та економія води Сенсорні змішувачі вмикаються простим дотиком до носика, а температура регулюється невеликою ручкою збоку змішувача. Подібно до безконтактних змішувачів за дизайном, ці змішувачі чудово підходять для того, щоб умивальники були простими та обтічними. Оскільки їх можна увімкнути простим натисканням на кран, змішувачі з сенсорною активацією чудово підходять для легкого та швидкого доступу до води і можуть бути зручними для дітей, яким важко дотягнутися до ручок інших раковин. Однак, як і безконтактні змішувачі, змішувачі з сенсорною активацією зазвичай коштують дорожче, ніж інші типи.

Стаціонарний змішувач

Найкраще підходить для: Для невеликих раковин і простих функцій Стаціонарні змішувачі не рухаються, не повертаються і не мають додаткових функцій. Вони нерухомі та мають найпростішу форму змішувача. Вони чудово підходять для невеликих раковин, які не потребують далекосяжних або рухомих виливів

Поворотний змішувач

Найкраще підходить для: Широкі або подвійні раковини Змішувачі з поворотним виливом можуть обертатися вперед-назад, що дозволяє змінювати напрямок потоку води. Ця функція ідеально підходить для широких або подвійних раковин, оскільки виливши можна переміщати в будь-яку з них, залежно від того, де він потрібен.

Вибір змішувача для кухні

Зосередившись на тому, для чого вам потрібен наш новий змішувач, ви зможете швидко звузити свій вибір і знайти змішувач, який відповідає як вашим бажанням, так і вашим потребам. Ви цінуєте змішувач, який простий у використанні? Безконтактний змішувач може бути вашим найкращим вибором. Вас більше турбує точна температура та потік води? Змішувач з подвійною ручкою може дати вам ту точність, яку ви шукаєте. Ви шукаєте змішувач, який дістанеться до кожного куточка вашої великої раковини? Висувний або висувний змішувач зробить промивання вашої великої раковини легким і приємним.

Крім того, важливо враховувати конфігурацію вашої раковини. Незалежно від того, купуєте ви нову раковину або встановлюєте змішувач у вже наявну, переконайтеся, що змішувач сумісний з кількістю отворів у раковині. Для деяких простих змішувачів, таких як змішувач з однією ручкою, може знадобитися лише один-два отвори. З іншого боку, змішувачі з двома ручками потребують щонайменше трьох отворів у раковині. Не рекомендується свердлити ще один отвір, якщо у вашій раковині недостатньо попередньо просвердлених отворів, тому важливо переконатися, що змішувач і раковина сумісні перед покупкою. Якщо отворів занадто багато, їх можна закрити за допомогою палубних плит або кришок.

І нарешті, враховуйте стиль вашої кухні та оздоблення наявних приладів. Відповідність кольорів інших приладів допоможе зберегти гармонійний вигляд приміщення. За словами Елісон, у деяких стилях можна поєднувати різні варіанти оздоблення, але найкраще дотримуватися двох різних варіантів оздоблення в одній кімнаті, щоб уникнути відчуття роз’єднаності.

Позначки:, , , , , , , ,
close