12 розумних способів продемонструвати кристали вдома

Сара Лайон — письменниця-фрілансер та ентузіастка домашнього декору, яка любить ділитися вдалими знахідками про предмети інтер’єру. З 2018 року вона дописує до різноманітних видань про стиль життя, включаючи Apartment Therapy та Architectural Digest.

Оновлено 03/01/22

Не можете надивитися на кристали? Якщо це так, то вам пощастило. Кристали, безумовно, весело виставляти по всьому будинку на журнальному столику або книжковій полиці, але якщо ви хочете трохи підняти ставки, у нас є 12 проектів для вас. Всі ці саморобки дуже прості і дають змогу в найкоротші терміни прикрасити кристалами більше місць у вашій оселі. Для більшості з них вам знадобиться лише міцний клей!

Якщо ви хочете стати більш організованими, продемонструвати улюблені фотографії або зробити свій простір більш гламурним, ці проекти для вас. Продовжуйте читати, щоб надихнутися!

Командний центр Crystal

Хто б не скористався додатковою вішалкою для зберігання сумок, пальто, шарфів тощо? Діти та дорослі будуть в захваті від цього креативного рішення, яке можна розмістити в коридорі, спальні, ванній кімнаті, де завгодно! Цей командний центр виглядає ультра гламурно, але насправді це проста саморобка, яка передбачає вибір кришталевих ручок і приклеювання їх до дерев’яної дощечки. (Маєте улюблений кристал, який вам подобається? Приклейте його безпосередньо до дошки, ніяких ручок з будівельного магазину не потрібно!

Позначки:, , , , ,
close